About Honza

jezdím za Bítovskou v juniorech - můj první dráhově - silniční team. Občas se snažím sem psát nějaké články.

Dětský den v Kunraticích

Honza   10. 6. 2019   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětský den v Kunraticích

V sobotu 8.6. pořádal Kunratický Sokol den dětí v místním parku. My jsme samozřejmě nechyběli a připravili pro malé cyklisty trať zručnosti a jízdu na válcích.

MČR

Na dráze v brně se konal koncem září mistrák dvojic. Jan Dušek s Pavlem Vítkem se zůčastnili již v mužské kategorii a dojeli na vcelku slušném 9 místě z pouhých deseti startujících. Nedalo so očekávat závratných výsledků od nejmladších startujících a tak byl vůbec dojezd do cíle považován za úspěch…. Read more »

MČR Cheb 2009

Honza   6. 8. 2009   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR Cheb 2009

28.7.-1.8. se konalo MČR žákovských a kadetských kategorii v silniční cyklistice. my jsme měli 4 žáky, kteří bojovali a nakonec vybojoval Šimon Adámek s Dominikem Skalošem výborné 3. místo v časovce dvojic. A to ještě na mezičase byli nejlepší, ale bohužel Dominikovi došlo. Šimon Adámek byl i v časovce a… Read more »