Prosinec, čas Vánoc

Lucie   19. 12. 2021   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prosinec, čas Vánoc

Tak máme skoro další měsíc za sebou. Tentokrát se prosinec zadařil a nadělil nám i několikrát sníh a že to byla zábava, ale hezky popořádku. Jak asi všichni víte, hned z kraje měsíce nás čekala velice příjemná záležitost v podobě čerta @anickapodskalska, Mikuláše @radimvogeltanz a jeho přítelkyně v podobě anděla a ještě jednou velké díky jim i naši Lucce @lucieklauzova za celou akci. Účast byla skvělá a věřím, že si to všichni užili 😀

Čert, Mikuláš a Anděl

A teď k tomu sněhu, byl to skvělý trénink pro všechny naše dětičky. Jezdit na sněhu je totiž něco úplně jiného, učili se sjíždět z kopce, dělat smyky a další a další. Samozřejmě po sněhu přišlo už né moc oblíbené blátičko, ale i to se musíme naučit. No, málo toho nebylo a teď už se budeme těšit na vánoce a na to, že se po novém roce zase shledáme. Všem za celý náš tým

Krásné svátky vánoční, bohatého Ježíška, zdraví a krásný nový rok 2022☃️❄️🎄🌠

A my trenéři jsme dostali teploučké zimní bundy
A měli jsme i nafukovacího sněhuláka ☃️
sníh, snížek 😀
Jeden z mnoha postavených sněhuláků
Nejoblíbenější hra,,štronzo“