Category Archives: Informace

Běžkování na Třebešíně

Lucka   16. 2. 2021   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Běžkování na Třebešíně

Konečně jsme se dočkali a napadl Nám na Třebešíně sníh. Ani chvilku jsme neváhali a začali stavět běžkařskou dráhu. Ideální způsob, jak se dostat na hory a přitom být v Praze. Vítáme zde každého nadšence sportovních radovánek. Po zaregistrování stačí se jen teple obléct, namazat běžky, dodržovat hygienická opatření a… Read more »

Program nejbližší dní

marek   17. 9. 2019   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Program nejbližší dní

Přednáška pro rodiče – psychologie sportovců Noc na Třebešíně Závody: 28.9. – MTB 5.10. – Kriterium 12.10. – MTB, dráha Brigáda a sázení stromů

Cyklistický kroužek 2019/2020

marek   5. 8. 2019   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cyklistický kroužek 2019/2020

Našim stávajícím členům byl s koncem školního roku odeslán dotazník, ten vyplní a v srpnu jim přijdou platební údaje. Tím si zarezervují místo v kroužku i na další rok. Nováčci se mohou zapsat do poloviny srpna (čím dříve, tím lépe) přes formulář: https://forms.gle/jzyg8E4cYQ2cDxgW7 Na výběr je několik skupiny a zařazení,… Read more »

Příměstské tábory na Velodromu

marek   5. 6. 2019   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Příměstské tábory na Velodromu

Spolupořádáme příměstské tábory na velodromu, termíny jsou stále ještě volné :)

Výsledky

marek   20. 5. 2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky

Na Třebešínském velodromu se konala dvojice závodů pro děti a mládež. Výsledky jsou níže v příloze, fotky na Facebooku SCM Kovo Praha. Dále na stejném místě pořádáme samozřejmě i tradiční „Velodrom dětem“´. VŠICHNI DO STRAŠNIC II._ VŠICHNI DO STRAŠNIC I.