Category Archives: Informace

MTB závody 14.5.

Lucie   17. 5. 2022   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MTB závody 14.5.

Tak máme za sebou další díl seriálu MTB závodů. Účast byla podobná té poslední, ale tentokrát za doprovodu stálého sluníčka. Z grilu se linuly různé vůně masa a klobásek a zapít se to dalo Plzní nebo malinovkou. Skákací hrad byl plný od samého začátku až do úplného konce. Jezdili opět… Read more »

Duben

Lucie   9. 5. 2022   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Duben

Tak máme za sebou duben a už i část května. Letos nám příroda nadělila opravdu krásný 1.máj a že to nekvetlo jen v přírodě😉. Kroužky se nám zase krásně naplnili a všechna naše zvířátka se probudila ze zimního spánku a protože se nezahálí, tak už zase plně využíváme traily, pumptracky… Read more »

Březen, za kamna vlezem

Lucie   31. 3. 2022   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Březen, za kamna vlezem

Ahoj všichni, tak máme za sebou další měsíc. Ten byl výjimečný v tom, že nám přinesl několik ročních období. Nejen , že byl teplotně klasický březen, ale měli jsme i skoro letní teploty, kdy teploměr atakoval krásných 20 stupňů, ale to by nebyl březen, kdyby nás v samotném jeho závěru… Read more »

MTB závody 12.3.2022

Lucie   20. 3. 2022   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MTB závody 12.3.2022

Zdravím vás přátelé, máme za sebou letošní první MTB závody. Celá akce se vydařila, slunce nám přálo a závodníci dorazili v počtu hojném. Závodili pouze děti do 13ti let a bohužel kvůli nemocem a tudíž malému počtu trenérů se museli pořádat pouze uvnitř velodromu. Příští závody už budou v plné… Read more »

Únor

Lucie   24. 2. 2022   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Únor

Tak máme měsíc únor za námi (tedy alespoň z pohledu cyklistických kroužků) a nutno říci, že z některých skupinek jsme přímo nadšení. Nejen, že se stále zlepšují, ale také pořád posouvají své hranice i přes né vždy úplně příjemné podmínky. Tento měsíc byl hodně o větru (a ne malém), ale… Read more »